FishUp

FishUp to ukraiński producent przynęt wędkarskich, założony przez pasjonatów i wielokrotnych zwycięzców prestiżowych zawodów wędkarskich.

Historia naszej firmy zaczęła się od wyprodukowania kilku imitacji owadów. Początkowo te przynęty zostały wykonane wyłącznie do użytku osobistego, ale okazały się bardzo skuteczne i popularne wśród przyjaciół po kiju. Ilość pozytywnych opinii o ich skuteczności skłoniły nas do uruchomienia projektu FishUp i tworzenia wysokiej jakości przynęt gumowych.

Wszystkie przynęty FishUp są projektowane i produkowane na Ukrainie przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Przed rozpoczęciem produkcji masowej, każdą przynętę poddajemy długiemu procesowi testowania i doskonalenia.

Do wytwarzania stosujemy wyłącznie materiały wysokiej jakości jak również naturalne atraktory i sole, które czynią je tak skutecznymi i atrakcyjnymi dla ryb.

NASI KONSULTANCI

Jędrek

Zdecydowaną większość swojego życia jestem wędkarzem. Przechodząc przez różne etapy, próbowałem wszelkich metod, ale to serce jednak podpowiadało by być spinningistą z wyboru. Pełen wachlarz rozwiązań i nieobliczalność pozwalają dać się porwać tej pasji. Od momentu ,gdy zacząłem współpracować z marką FishUp, rozwinąłem się w temacie Ultra Lighta poznając innowacyjne techniki i sposobności, dopadnięcia  nieodkrytych dla mnie gatunków takich jak wzdręgi, leszcze czy płocie! Oczywiście nasza marka to też doskonałe przynęty pstrągowe ,okoniowe i sendaczowe. Każdy żądny przygód wędkarz, musi poznać naszą ofertę a pytania na jej temat śmiało można kierować do nas!

Seweryn

Wędkarstwo jest moją pasją odkąd tylko pamiętam, od najmłodszych lat spędzanie czasu nad wodą, otaczającą nas naturą sprawiało mi wiele radości. Łowienie drapieżników to coś co lubię robić najbardziej, a Ultra Light jest moim zdaniem kwintesencją wędkarstwa spinningowego. Najbardziej lubię łowić okonie i pstrągi, są to piękne i mądre ryby, którym staram się poświęcać najwięcej czasu. Przez lata wędkowania, wydaje mi się, że jakąś wiedzę o rybach już posiadłem, jednak za każdym razem, to woda weryfikuje nasze umiejętności i wiedzę, i według mnie to jest właśnie najpiękniejsze w wędkarstwie.

Bruno

Swoją przygodę ze spinningiem zacząłem bardzo wcześnie. Łowić uczyłem się blisko domu nad Odrą oraz pobliskimi dołkami w jej okolicach. Z czasem przyszły wyjazdy na jeziora z łodzi oraz pstrągi. Od paru lat startuję w zawodach na szczeblu krajowym, a aktualnie jestem zawodnikiem Teamowego GP Polski oraz Brzegowego GP Polski, popularnie nazywanego ligą pstrągową.

Mateusz

Wędkarstwem zaraził mnie mój wujek, było to jakieś 10 lat temu na Mazurach. Pierwszą rybą złowioną na spinning był szczupak. Jednak łowienie okoni sprawiało mi najwięcej satysfakcji.   Ciągle szukałem nowych technik żeby przechytrzyć te największe sztuki i z roku na rok myślę że idzie mi to coraz lepiej. Okonie uczą pokory. Każdy detal jest ważny. Jest to w nich najpiękniejsze ponieważ nie zawsze chcą brać ale gdy uda nam się trafić w odpowiednią przynętę i prowadzenie  można cieszyć się sporą ilością tych pięknych ryb. Najbardziej lubię łowić te ryby za pomocą metody Ultra-Light. Jest to metoda która wymaga sporej kombinacji nad wodą. Cały swój wolny czas poświęcam właśnie na łowienie tych pięknych ryb.

Łukasz 

Moja przygoda z tą piękna pasją jaką jest wędkarstwo zaczęła się niewinnie od metody spławikowej. Z każdą kolejną wyparwą poznawałem inne metody oraz gatunki ryb, aż do chwili gdy zatrzymałem się na metodzie spinningowej. Moim zdaniem jest to jedna z trudniejszych metod łowienia ryb drapieżnych poprzez zaprezentowanie naturalnego pokarmu różnego rodzaju przynętami, w tym przypadku gumami. Tzw. ”ultralajtowe” łowienie jest moim ulubionym sposobem na dobranie się do m.in. okoni. Używając imitacji drobnych rybek, larw czy skorupiaków możemy się spodziewać przyłowów i prawdopodobnie to jest punkt, który najbardziej mnie ciekawi- co wciągnie moją przynętę? Okoń to gatunek, który na tą chwilę najbardziej mnie fascynuje, a łowienie tych cwanych i wybrednych ”pasiaków” daje mi naprawdę wiele radości!
Z każdym kolejnym przyłowem przekonuję się do tego, że ta metoda to sposób na każdą rybę a marka FishUp prowadzi mnie drogą do sukcesu !

Marcin 

Tą piękną pasję jaką jest wędkarstwo rozpocząłem już kilkanaście lat temu będąc małym chłopcem, który z dnia na dzień nabierał coraz większą wiedzę poprzez swoje porażki oraz sukcesy odniesione nad wodą. Dzisiaj  śmiało mogę powiedzieć, że przez ten czas nauczyłem się wiele i ciągle przyswajam coraz więcej informacji. Bardzo pasjonuję się okoniami, ponieważ są to przepiękne i waleczne ryby. Mają w sobie to coś co mnie tak do nich za każdym razem przyciąga. Poświęcam im praktycznie każdą wolną chwilę ucząc się ich zachowań oraz zwyczajów. Firma FishUp posiada w swojej ofercie wiele wspaniałych i niepowtarzalnych przynęt, które bardzo ułatwiają mi przechytrzenie tych największych, najcwańszych „garbusów”.
Zamknij