FishUp

FishUp to ukraiński producent przynęt wędkarskich, założony przez pasjonatów i wielokrotnych zwycięzców prestiżowych zawodów wędkarskich.

Historia naszej firmy zaczęła się od wyprodukowania kilku imitacji owadów. Początkowo te przynęty zostały wykonane wyłącznie do użytku osobistego, ale okazały się bardzo skuteczne i popularne wśród przyjaciół po kiju. Ilość pozytywnych opinii o ich skuteczności skłoniły nas do uruchomienia projektu FishUp i tworzenia wysokiej jakości przynęt gumowych.

Wszystkie przynęty FishUp są projektowane i produkowane na Ukrainie przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Przed rozpoczęciem produkcji masowej, każdą przynętę poddajemy długiemu procesowi testowania i doskonalenia.

Do wytwarzania stosujemy wyłącznie materiały wysokiej jakości jak również naturalne atraktory i sole, które czynią je tak skutecznymi i atrakcyjnymi dla ryb.

NASI KONSULTANCI

Jędrek

Zdecydowaną większość swojego życia jestem wędkarzem. Przechodząc przez różne etapy, próbowałem wszelkich metod, ale to serce jednak podpowiadało by być spinningistą z wyboru. Pełen wachlarz rozwiązań i nieobliczalność pozwalają dać się porwać tej pasji. Od momentu ,gdy zacząłem współpracować z marką FishUp, rozwinąłem się w temacie Ultra Lighta poznając innowacyjne techniki i sposobności, dopadnięcia  nieodkrytych dla mnie gatunków takich jak wzdręgi, leszcze czy płocie! Oczywiście nasza marka to też doskonałe przynęty pstrągowe ,okoniowe i sendaczowe. Każdy żądny przygód wędkarz, musi poznać naszą ofertę a pytania na jej temat śmiało można kierować do nas!

Seweryn

Wędkarstwo jest moją pasją odkąd tylko pamiętam, od najmłodszych lat spędzanie czasu nad wodą, otaczającą nas naturą sprawiało mi wiele radości. Łowienie drapieżników to coś co lubię robić najbardziej, a Ultra Light jest moim zdaniem kwintesencją wędkarstwa spinningowego. Najbardziej lubię łowić okonie i pstrągi, są to piękne i mądre ryby, którym staram się poświęcać najwięcej czasu. Przez lata wędkowania, wydaje mi się, że jakąś wiedzę o rybach już posiadłem, jednak za każdym razem, to woda weryfikuje nasze umiejętności i wiedzę, i według mnie to jest właśnie najpiękniejsze w wędkarstwie.

Bruno

Swoją przygodę ze spinningiem zacząłem bardzo wcześnie. Łowić uczyłem się blisko domu nad Odrą oraz pobliskimi dołkami w jej okolicach. Z czasem przyszły wyjazdy na jeziora z łodzi oraz pstrągi. Od paru lat startuję w zawodach na szczeblu krajowym, a aktualnie jestem zawodnikiem Teamowego GP Polski oraz Brzegowego GP Polski, popularnie nazywanego ligą pstrągową.